b:include data='blog' name='google-analytics'/>

czwartek, 23 czerwca 2011

Jeżówkowe preludium

Na jeżówki jeszcze czas, są już w pakach, ale na w pełni rozwinięte kwiaty trzeba poczekać. Ostatnio pojawiło się mnóstwo przepięknych odmian, niestety dość drogich. Rok temu posadziłam tylko cztery z nich, nie miałam funduszy na zakup innych, w tym roku 'odbiłam' sobie, kupiłam kilkanaście nowych i już nie mogę się doczekać kwiatów, na zdjęciach sa takie przepiękne. Jestem ciekawa jak będzie to wyglądało w realu, w ogrodzie. Na pierwszy ogień pójdzie  'Strawberry Shortcake' kwitnienie jest tuż, tuż :)
6 komentarzy:

 1. a ja mam jeżówkę purpurową :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I have gone over a number of your past postings and did enjoy very much the photos. I can not figure out how to translate your words so I just get to enjoy the photos for now. Even now and then I pick a Blog site to follow and I will be following yours even though I can not read your words at the moment. Hopefully I will be able to translate int he future. I like what I have seen. Jack

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello! My first visit, will visit you again. Seriously, I thoroughly enjoyed your posts. Congratulations for your work. If you wish to follow back that would be great I'm at http://nelsonsouzza.blogspot.com
  Thanks for sharing!

  OdpowiedzUsuń
 4. O, u mnie też ta odmiana wystartowała jako pierwsza. Ciekawa jestem Twojej kolekcji, ja czekam do przyszłego roku z większymi zakupami.
  Miłego dnia!
  M.

  OdpowiedzUsuń
 5. No to zaszalałaś...
  U mnie rosną tylko trzy odmiany... ale to do nadrobienia... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Grey Wolf - purpurowa śliczna jest i nie kaprysi jak te odmianowe :)
  Jack and Nelson - I'm glad you liked my blog. Thank You for visitng :)
  Magda, Gabi - będzie Wam łatwiej się zdecydować co wybrać w przyszłości, ponoć nie wszystkie odmiany dobrze zimują, choć mnie jakoś ciężko w to uwierzyć. Za rok będzie wiadomo. Czekam jeszcze na kilka, bo laboratorium ma opóźnienia i wysyłka się przesuwa, choć te już chyba nie zakwitną, ale 13 nowych ma paki, będzie co oglądać :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...