b:include data='blog' name='google-analytics'/>

sobota, 16 lipca 2011

Echinacea 'Tangerine Dream'

Zakwitła pierwszy raz, kwiaty dopiero się rozwinęły, zatem jestem ciekawa jak będzie zmieniał się kolor w miarę przekwitania. Póki co płatki są śliczne, pomarańczowe. Ta odmiana zimowała u mnie, więc uznaję  ją za odporną.


6 komentarzy:

 1. potwierdzam - piękny kolor !

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki sam jest u Ciebie? Bo ja mam już małe wątpliwości, na zdjęciach, oprócz tych 'producenckich' wypasionych są zdjęcia tej odmiany i nie jest ona tam aż tak pomarańczowa.

  OdpowiedzUsuń
 3. ups ... źle zabrzmiało, ja oceniłam jeżówkę na Twoim zdjęciu. Osobiście nie mam żadnej odmiany, a może szkoda, bo Wasze zdjęcia pokazują, jakie to "wdzięczne" kwiaty. Tak więc Twoja jeżówka przynajmniej na foto zniewala swoim soczyście pomarańczowym kolorkiem !

  OdpowiedzUsuń
 4. Tośmy się nie zrozumiały. Nie zmienia to jednak faktu, że to ładna odmiana, bardzo podobna kolorystycznie do Tomato Soup, ale lekko porządniejsza, te kwiaty są zgrabniejsze. A kolor na żywo jest mniej więcej taki sam. Z tym, że odkąd mam nowego laptopa (ok 1 mies.) trudno mi oceniać własne zdjęcia, nie wiem jak wyglądają na innych monitorach, u mnie na ogół jest lekko przydymione, mdławe i tak, w sumie, 'na czuja' te zdjęcia wieszam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tomato Soup u mnie po zimie strasznie marny jest, nie wiem czy zakwitnie. Natomiast Tangerine Dream już rozkwita, póki co jest jaśniejsza od Twojej, poczekam aż się płatki rozwiną to powieszę zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zatem czekam, Wiesiu, z niecierpliowością i obawami, bo moja od razu jest chyba taka pomarańczowa, jutro przyjrzę się rozwijającym się płatkom:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...