b:include data='blog' name='google-analytics'/>

sobota, 6 sierpnia 2011

Floks wiechowaty

Nie opisywałam w tym roku floksów, niewiele nowych mi przybyło, nie wszystkie zakwitły, nie wszystkie  ładnie kwitną, w tym roku blog sobie od nich odpocznie. Ale tego chcę pokazać, bo jestem nim absolutnie zachwycona. Kupiony i wypatrzony przez przypadek na Allegro, kosztował grosze (koszty przesyłki były trzykrotnie wyższe) a jest taki piękny i niespotykany. Ma stosunkowo duże kwiaty i przeuroczo smugowane płatki takim lekko pomarańczowym różem. Nie mogę się doczekać dużej kępy.


9 komentarzy:

 1. Kasiu, zapraszam do mnie po nagrodę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Finally a quiet evening, I can now check out a few Blogs. Thought I would see what you are up to. Nice photo, see you again. Jack

  OdpowiedzUsuń
 3. To masz już dwie nagrody, ale to miłe wyróżnienie. Zapraszam też do mnie, bo i u mnie jesteś nominowana.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu, czy Twoje floksy też się krzyżują, bo ja mam całkiem nowe kolory (nie zawsze piękniejsze) i wielkości kwiatów? pozdrawiam hel

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, krzyżują się, ale ja mam trzy siewki na krzyż. I rzeczywiście kwiaty nie zawsze są pieknięjsze. W tym roku planuję zebrać nasiona i je wysiać. Ciekawa jestem co z nich wyrośnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja jakis czas temu wyrzuciłam wszystkie z ogrodu... teraz znowu wracają do łask... mam już dwa :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Floksy odkąd pamiętam są na mojej działce i choćby nie wiem jak chciałabym się ich pozbyć to i tak zawsze coś urośnie i cieszy ładnymi kwiatami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygląda bardzo ładnie i zdrowo.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...