b:include data='blog' name='google-analytics'/>

środa, 4 lipca 2012

Fuksja 'Vikar Mraz' i małe refleksje na temat programów w TV

Odmiana półprzewieszająca się. Niespodzianka, której nie zamawiałam a dostałam jako gratis po zakupach w znanym sklepie oferującym mnóstwo fuksji. Ładny świeży róż z bielą podoba mi się i fajnie kontrastuje z ciemniejszymi zaczerwienionymi listkami.
Ciekawa jestem, czy w następnym roku uda mi się kupić tam jeszcze kilka odmian, bo widzę, że po programie "Maja w ogrodzie", pomimo, że Maja pokazała mało, dla mnie zdecydowanie za mało, sklep przeżywa oblężenie, zapewne na początku stycznie będzie tam gorąco.
Przy okazji, po obejrzeniu wielu programów ogrodowych, nasuwa mi się mała refleksja... prowadzący 'wykładają' się na kolekcjach roślin, widziałam 'skopany' program o żurawkach, 'skopane' wizyty u kolekcjonerów, wiem, że się czepiam, bo do reportażu z niektórych miejsc trzeba by przygotowywać latami, w każdym razie ja chciałabym obejrzeć tam coś, czego oglądać na co dzień nie mogę ... odczuwam niedosyt, marudzę...może to ta pogoda przygnębiająca ni to lato, ni jesień, tak na mnie działa, brrrr... okropnie jest na północy.

Fuksja 'Vikar Mraz'


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...