b:include data='blog' name='google-analytics'/>

Tu kupuję

 Zakupy w sieci? Często jeszcze słyszę głosy, że to ryzyko. Owszem jest kilka firm, sprzedających rośliny, które potem okazują się nie tymi. Sama nacięłam się na kilka z nich, ale są one coraz rzadsze. Większość sprzedawców, to uczciwi ludzie, którym zależy na dobrej opinii. Nie bójmy się ich. Gdyby nie internet, miałabym 500 a nie 2000 taksonów w ogrodzie :)

Florini to sklep, gdzie zawsze znajdę coś ciekawego dla siebie. W każdym sezonie pojawiają się ciekawe nowości, którym nie potrafię się oprzeć. Dorodne sadzonki, plus bardzo miła obsługa dopełniają pozytywnego obrazu całości.
Ogród Rozmaitości oferuje byliny, rośliny liściaste, ale przede wszystkim jest to sklep dla miłośników rzadkich iglaków. Duży wybór odmian, które mało kto zna i uprawia. Warto kupić kilka z nich, by stworzyć niebanalne kompozycje w ogrodzie.

OGRÓD ROZMAITOŚCI

5 komentarzy:

 1. Zakupy w sklepie Florini to był kompletny niewypał. Zamawiałam na początku roku , roślinki otrzymałam maciupkie , irysy zgnłte a cebule czosnków zielone

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też robiłam zakupy w 2013 i rośliny były dorodne, zdrowe. W tym roku już czekam na wiosnę i kolejne zakupy u nich.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupowałam we Florini dwa razy i jestem zadowolona, nie było niewypału. A najbardziej udane moje zakupy były w sklepie Sadzawka, bo kupowałam wiele odmian liliowców, i to prosto z gruntu kopane, a nie z kapersów trzymanych w chłodni. I jeszcze na cebule.pl, swiatcebul.pl, liliewodne.pl - tu kupiłam zdrowe i piękne żurawki i żuraweczki, m. in. Amber Waves - mam 7 roślinek, rosną sobie w pełnym słońcu, prawie patelnia, podlewane są często, ale odwdzięczają się paletą miodowo-bursztynowo-różowo-bladożółtych tonów. To moja najbardziej ulubiona żurawka, a mam jeszcze Havanę (super ale musi siedzieć w cieniu), Hollywood, Mahogany, Gotham (dobrze sobie radzi na pełnym słońcu), Vienna i Buttered Rum (żuraweczka). Mam jeszcze starodawną żurawkę o nieznanej mi nazwie, nabytek od teściowej, liście drobne, zielono-bordowe, kwiat różowy, doskonale przyrasta, odporna i wytrzymała jak moja teściowa we własnej osobie. Zawsze mi się podobała, bo dostarczała kwiatuszków-dodatków do bukietów z róż i późnych piwonii. Siedzi sobie toto spokojnie w ogrodzie, nie wadzi nikomu i nic się do niej nie dobiera. Tylko podziwiać.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja chyba także zaryzykuję i na wiosnę zrobię tam zakupy

  http://www.erachuba.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zawsze kupuję na e-ogrodniczy.pl -pierwsza jakość. Ale na wasze też zajrzę, może znajdę coś ciekawego. :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...